O nas

Wspaniałych Nauczycieli

Zaangażowanych Rodziców

O nas

Jesteśmy Zespołem ludzi dla których pedagogika waldorfska jest nie tylko metodą nauczania, ale ideologią wychowania. Cały proces bycia z dzieckiem, towarzyszenie mu we wzrastaniu, opiera się na wartościach, takich jak prawda, piękno, wolność. Jako pedagodzy i rodzice, chcemy, żeby szkoła pielęgnowała i wzmacniała te same, co rodzinny dom wartości, współpracujemy zatem jako Rada Rodziców, Zarząd Fundacji Sztuka Wychowania i Nauczyciele, budując harmonijną przestrzeń, dla naszych dzieci.

Szkoła działa do 2009 roku, mamy zatem niemałe doświadczenie i wciąż je rozwijamy...

Nasza Szkoła to:

Nieobsługiwany format pliku

Nasze Zajęcia

miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli

miejsce, w którym wspólnie odkrywamy i rozwijamy talenty

miejsce, w którym panuje atmosfera współpracy

miejsce, w którym szanujemy indywidualne potrzeby

miejsce, które dba o wszechstronny rozwój

Popołudnie w świetlicy jest dopełnieniem szkolnego dnia. To czas na swobodną zabawę, liczne aktywności artystyczne: rysowanie, malowanie, lepienie, wycinanie, tkanie, samodzielne czytanie, słuchanie baśni, a nawet drzemkę.

A gdy tylko dopisuje pogoda, dzieci spędzają popołudnia na grach i zabawach na świeżym powietrzu.